Enstrüman satın almak birkaç noktada sıkıntılı bir iştir. Hangi enstrümanı satın alacağınızı bilmemek bir tarafa dursun, fiyatları noktasında da emin olamaz ve büyük çelişkilerin merkezinde kalırsınız. Bu noktada elbette mağazalar sizi en çok kar edecekleri enstrümana yönlendirecek ve ihtiyaçlarınızı karşılaması boyutu onları fazla ilgilendirmeyecektir. Zira mağazalar her nitelikte ürünü satar ki, bunların bir kısmı gerçekten hiçbir ihtiyacı karşılayabilecek niteliğe sahip olmayacaktır. Enstrüman satışı İzmir’de bir çok mağazada yapılır. Muhtemeldir ki her mağaza en uygun enstrüman fiyatları ile hizmet verdiğini iddia eder ancak tahmin edilebileceği gibi gerçek pek de böyle değildir. Çoğu zaman müzik aletleri fiyatları ve nitelikleri örtüşmez ve satın alımdan sonra buna itiraz edebilme şansınız ne yazık ki yoktur. Biz Feniks Sanat enstrüman satış hizmetleri kapsamında, başta öğrencilerimiz olmak üzere herkese profesyonel danışmanlık yapıyor ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacakları ekipmanı satın alabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca, deneyimli müzik aleti uzmanlarımızın elinden enstrüman bakım ve onarımlarınızı da gerçekleştirerek bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda size destek oluyoruz.

Enstrüman Nasıl Satın Alınır?

Elektronik olmayan müzik aletlerinin, fabrikasyon imalat koşullarına sahip olsalar da, aynı seri içerisinde farklı nitelikte olanlarının ortaya çıkabilmesi muhtemeldir. Yani; aynı marka ve model iki enstrüman birbirinden çok büyük farklara sahip olabilir. Bunun birçok sebebi olabilmekle birlikte, örneğin ağaç enstrümanlarda ağacın hangi noktasına denk gelmiş olduğu, enstrümanın akustik nitelikleri üzerinde belirleyicidir. Bu nedenle, satın alınacak enstrümanın denenmesi büyük önem arz eder. Tabii bu işe yeni başlayanlar veya henüz amatör seviyede olanlar için bu mümkün değildir. Zira enstrümanlar görsel olarak birbirinin tıpatıp aynısıdır ki, aynı marka ve model olmayan ve aralarında ciddi nitelik farkları bulunan enstrümanlar birbiri ile karıştırılabilir. Ayrıca, maalesef sahte ürün de piyasada bulunmaktadır.

Sonuç olarak, enstrüman satın almak için ya bir bilene ihtiyacınız olacak, ya da Feniks Sanat enstrüman satış hizmetlerini almanız gerekecektir. Zira biz, İzmir enstrüman satışı hizmetlerimiz kapsamında İzmir’de ve hatta ülkenin bir çok yerinde bulamayacağınız kadar iyi niyetli biçimde sizlere en uygun seçimi yapabilme olanağı sunmaktayız. Hizmetimiz en uygun enstrüman fiyatları sunarken, enstrümanı satın alırken bir uzman tarafından deneniyor olması sebebi ile nitelik bakımından hiçbir kuşkunuz olmaması sağlamaktadır. Biz size satışını yaptığımız müzik aletlerini kendimiz için satın alıyor gibi davranır ve en uygun fiyatla birlikte en yüksek niteliği ararız.

Satış Sonrası Desteklerimiz

Enstrüman satışı İzmir’in bir çok yerinde yapılır. Ancak, en uygun enstrüman fiyatları sunulan mağazalar dahil olmak üzere enstrüman bakım ve onarımı gibi hizmetlerin nitelikli biçimde verildiği az sayıda merkez söz konusudur. Feniks sanat enstrüman satış hizmetleri kapsamında; yalnızca satın alma boyutunda değil, garanti kapsamında veya dışındaki onarım hizmetlerimiz ve periyodik enstrüman bakımı hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamaktayız. Oldukça teknik bir konu olan enstrüman bakım ve onarımı hizmetlerini, güvenilir biçimde bizden alabilir, bizden satın aldığınız enstrümanlar için mükemmel servis şartlarına sahip olabilirsiniz. Bizden satın alacağınız enstrümanların fabrikasyon kusurlarının ortaya çıkma olasılığı oldukça düşüktür. Zira bir sıradan bir mağaza değiliz ve tedarik ettiğimiz ürünlerin en yüksek niteliklere sahip olması şartını arıyoruz. Bu noktada kısa zamanda iş görmez hale gelebilecek ürünleri sizlere sunmuyor, orta ve uzun vadeli kullanım şartlarında en iyi biçimde ihtiyacı karşılayacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Müzik aleti satın alırken, mutlaka bize danışın. En uygun fiyat ve en yüksek kalite sizi Feniks Sanat Merkezi’nde bekliyor olacak.

Peki Feniks Sanat Nerede?

Feniks Sanat, İzmir’in en merkezi noktalarından birinde, hayatın kalbinin attığı Alsancak’ta bulunuyor. İzmir’in neresinde olursanız olun ulaşımın çok kolay olduğu Feniks Sanat’a ister Balçova’dan ya da Göztepe’den, isterseniz Bornova’dan ya da Buca’dan gelin, tek bir toplu taşıma aracı ile kolaylıkla yanımızda olabilirsiniz.