Blog

Gitar Dersine Başlarken Yapmamanız Gerekenler

Pek çok insan hayatında en az bir defa müzikle uğraşmayı, herhangi bir enstruman çalmayı hayal etmiştir. Fakat ne yazık ki bunlardan çok azı bu konuda kendini geliştirmek için sanat merkezlerine gidip enstruman kursu almak için daha profesyonel bir adım atmıştır. Günümüz şartlarında pek çok insan bu hayali için “pahalı” ya da “fazladan zaman kaybı” düşüncelerini taşımaktadır.

Oysa sanat kursu düşünüldüğü kadar pahalı bir kurs değildir. İster birebir ister sınıf dersi olsun kurslar her bütçeye hitap eder niteliktedir. Tabi ki burada ara sokaklardaki küçük kurslardan, hayallerinizi ele alıp size hiçbir şey vermeyen merkezlerden bahsetmiyoruz. Tamamen profesyonel kadroları ile size öğrenmek isteyeceğiniz her şeyi öğretebilecek kurslardan bahsediyoruz. 

Feniks Sanat gibi böyle etkin ve başarılı bir kurs bulduğunuzda ilk yapmanız gereken sanat merkezini ve oradaki hocanızı tanımak. Size neler verebileceğini, beklentilerinizin ne kadarını karşılayabileceğini öğrenmek. Daha sonrasında ise “Ücretsiz Deneme Dersi” ile hoca ile aranızdaki uyuma bakmak.

Bütün bunları yaptınız ve “Gitar Kursu” size hitap ediyor. İşte o zaman ikinci aşamaya geçmelisiniz. Peki nedir ikinci aşama? İkinci aşama size ve çalmak istediğiniz türe uygun bir gitar satın almak. İzmir’de en uygun enstruman fiyatları Feniks Sanat tarafından zaten size söylenecek ve tarzınıza uygun bir gitara sahip olmak için en kolay yolu bulacaksınız. Bundan sonrası için tek yapmanız gereken düzenli olarak derslere katılmak, etüt imkanlarından yararlanmak ve hayal ettiğiniz enstrumana hakim olmak için çalışmak.

Hayal etmek herkes için vazgeçilmez bir durumdur. Fakat yazımızın başında da dediğimiz gibi hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için bir adım atmalıyız. Feniks Sanat Alsancak size bu adımı atmanız için en uygun ve doğru yönlendirmeyi yapmak için alsancakta sizleri bekliyor olacak.

Ücretsiz deneme dersi ve en uygun enstruman fiyatları için siz de geç kalmadan bizimle iletişime geçin.

Contact

Don't be shy, get in touch with us

56 West, 3 Street, Suite 67 Downtown LA, 123

info@fenikssanat.com
0554 895 61 99