• Feniks Sanat Kimdir? 

  Feniks Sanat, İzmir, Alsancak’ta sanatın her alanında hobi amaçlı veya Sanat okullarına hazırlık için kapılarını açan, “Sanat ile yeniden doğmak isteyen” herkesin ulaşabileceği ve beklentilerini karşılayabileceği bir sanat kursudur.

 • Feniks Sanat’ta Hangi Branşlar Var? 

  Feniks Sanat, sanatın bütün branşlarını bünyesinde kapsamaktadır. Gitar kursu, piyano kursu, resim kursu, yazarlık kursu, şan kursu gibi aklınıza gelebilecek tüm enstrümanların ve sanat dallarının hobi amaçlı ya da sanat okulları yetenek sınavları hazırlık kursu olarak hizmet alabileceğiniz bir sanat merkezidir.

 • Feniks Sanat Hangi Günler Açık? 

  Feniks Sanat yedi gün açık bir sanat merkezidir. Kurs saatleri katılımcı olan öğrencilerimizin sosyal hayatları doğrultusunda, onların planlarına uyacak şekilde düzenlenir. Haftada bir gün, bir saat süren birebir derslerin yanı sıra, grup dersleri ve atölyeler de katılımcı odaklı planlama yapılarak hayata geçirilir.

 • Feniks Sanat, Kurs Ücretleri Ne Kadar? 

  İzmir Alsancak Sanat Merkezi olarak hizmet veren Feniks Sanat, kurs ücretleriyle de “Sanat İle Yeniden Doğmak” isteyen herkesin ulaşabileceği bir sanat merkezidir. Günümüzde ulaşması maddi olarak zor olan hobilerimiz ve sanat eğitimlerimiz için en doğru ve ekonomik adres Feniks Sanat’tır. Çünkü bizim için önemli olan sanatın yayılması ve bu yolla büyüyen bir aile olmaktır.

 • Feniks Sanat İle Nasıl Tanışabilirim? 

  Feniks Sanat İzmir Alsancak içerisinde sürekli açık olan bir sanat merkezidir. Bize iletişim telefonlarımızdan, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarımızdan info adresimizden ulaşabilir ya da bir kahvemizi içmek, hocalarımızla tanışmak ve ücretsiz deneme dersine katılmak için kapımızı çalabilirsiniz.

 • Feniks Sanat Derslerine Kendi Enstrümanımla Mı Gelmem Gerekir? 

  Feniks Sanat’ta alacağınız hiçbir ders için kendi enstrümanınıza sahip olmanıza gerek yoktur. Sanat merkezindeki tüm enstrümanlar sizin kullanımınız için orada sizi bekliyor olacaktır. Ancak el alışkanlığınız ve kendinizi daha özel hissetmeniz için kendinize ait bir enstrümanınız olması tabi ki tavsiyemizdir.

 • Feniks Sanat’ta Yaş Sınırı Var Mıdır? 

  Feniks Sanat Müzik kursu, tiyatro kursu, yazarlık kursu ya da resim kursu için var olan tek sınır sizin arzularınızdır. Eğer istiyorsanız, eğer gerçekten sanatın kapısından geçip benliğinize katmak için bir arzunuz varsa o halde yaşınız ister 7 olsun ister 70, Feniks Sanat İzmir Alsancak merkezinde kapımız size açık olacaktır.

 • Feniks Sanat’ta Yalnızca Kurslar ve Atölyeler Mi Var? 

  Hayır. Feniks Sanat, sanatla yeniden doğan herkesi içinde barındıran bir oluşum. Bu nedenle çeşitli etkinlikler, kitap okuma günleri, fotoğraf günleri, film izleme ve okuma günleri, çay kahve sohbetleri, kısacası içinde sanat olan her türlü etkinlik de Feniks Sanat’ın bünyesinde hayata geçiyor.

 • Feniks Sanat İle Sanatın Ne Kadar İçinde Olabilirim? 

  Feniks Sanat öğrenci koroları, öğrenci orkestraları bu sorunun cevabı olacaktır. Öğrencilerimizin sahnede kendilerini yeniden bulması ve sanat ile ifade etmesi bizim için de çok büyük bir gururdur. Bu nedenle düzenli olarak organize ettiğimiz konserlerimizde, sergilerimizde ve dinletilerimizde öğrencilerimizin performansları sergilenir ve beğenilere açılır.

 • Feniks Sanat Ailesine Nasıl Katılabilirim? 

  Feniks Sanat’ta öğrenci olmak için tek yapmanız gereken iletişim kanallarından bize ulaşmak ve ücretsiz deneme dersi ile hocamızla tanışıp bizden biri olmak. Bunun dışında imzalamanız gereken bir senet ya da yaptırım sanata da bize de doğru gelmeyen bir hareket olacağı için senet olarak sadece sözünüzü alıyoruz.

 • Feniks Sanat’ta Ödeme Takvimi Nasıl Oluyor? 

  Feniks Sanat’ta ödeme takvimi derse başladığınız tarihe göre şekilleniyor. Ücretsiz deneme dersinden sonra katıldığınız ilk derste ödeme alınıyor ve ondan sonraki ödemeleriniz aylık olarak devam ediyor.

 • Hepsi Güzel, Peki Neden Feniks Sanat? 

  Çünkü Feniks Sanat’ta tüm hocalar ve yönetim sanatla yaşayan insanlardan oluşuyor. Sanat Kursu sektöründe yıllardır deneyim kazanan ve akademik eğitimleri olan hocalar eşliğinde en doğru metotla en ekonomik sanat kursu içerisinde yerinizi almak istiyorsanız, “Neden Feniks Sanat?” sorusunun cevabı duvarlarımızın arasında saklı.Korkmayın, kendinize ve sanata inanın, gelin ve keşfedin!